به پایه رساندن رنگ مو بدون دکلره

به پایه رساندن رنگ مو بدون دکلره

به پایه رساندن رنگ مو بدون دکلره یکی از دغدغه های کسانی هستند که دوست ندارند در رنگ کردن موهایشان از دکلره استفاده کنند چون دکلره اشتباهی توسط افراد نابلد که متخصص رنگ و مش نیستند باعث آسیب رساندن به موها میشود.

به پایه رساندن مو با رنگ چگونه است؟

مویی که چند بار رنگ شرابی و ماهگونی روش بوده و الان دوماه از آخرین رنگ میگذره و تقریبا اون قرمزی از بین رفته و تقریبا قهوه ای با تن قرمز مونده رو چطور میشه به پایه روشن رسوند و رنگ نسکافه ای با زیتونی گذاشت؟
سوال دیگه اینکه مویی که دکلره داره و ریشه هاش دراومده و فر دارد رو چطور میشود بدون استفاده از دکلره که به مو آسیب جدی میزند را به پایه روشن رساند و رنگ قبل رو تمدید کرد؟

موهای فر شده را چطور میتوان رنگ روشن کرد؟

موهایی که فر شده و ریشه هاش دراومده پس قطعا مواد فر روی موی رشد کرده نخورده و راحت میتوان از دکلره استفاده کرد.ولی اگر منظورتون این هست که موهای فر شده را چطور میتوان روشن کرد باید بگم این مو درطی یک هفته با دو الی سه بار مراحل راحت به پایه ی روشن رسوند.

در مرحله ی اول موها رو با ؟؟؟؟ صفر و اکسیدان و درصورت مقاوم بودن مو با اکسیدان بالاتری به صورت ریشه و ساقه جدا روشن میکنیم و بهتره ایتالیایی یا المانی باشه چون سه صفرهای ایرانی کیفت انچنانی ندارند. و سه الی چهار درجه مو روشن میشود.

بعد از گذشت دوروز از سری دوازده ها که تناژ دار هستند استفاده کنید که این هم مو را دودرجه روشن میکنه و بعد از گذشت سه روز و یا حتی یک هفته دوباره از روشن ترین رنگی که مدنظرتون هست روی مو استفاده کنید.چون بعضی از موها که با این روش روشن میشوند حتما باید در روزهای اینده ونه در طی یک روز کار رنگ انجام شود وبه هیچ عنوان مو آسیب نمیبیند .

آموزش رنگ کردن ریشه مو در تهران

به پایه رساندن رنگ ریشه مو

در ادامه ، البته اگر ریشه ی موها سه الی چهار سانت رشد کرده باشه با استفاده از ؟؟؟ صفر و در نهایت روشن ترین رنگ های سری هزارها مو رو میتوان با اکسیدان ها روشن نمود چون کف سر حرارت بالایی داره و موها با این تکنیک بلافاصله روشن میشند. .

به پایه رساندن موهای شرابی و ماهگونی

برای موی شرابی و ماهاگونی …..چون جنس موها باهم متفاوت هست عمل یک شامپو شیمیایی و یا ریموور کردن مو ضروری است و نکته ی دیگر رنگ نسکافه ای و زیتونی هرکدام تم رنگی خاص داره و میتونید از سری های خاکستری و یا سری دودی و یا ترکیب هردو به مقدار مساوی رنگ زیتونی رو به وجود بیارید.

و اگر رنگ مد نظر شما نسکافه ای هست پیشنهاد میدم تا جایی که موها مقاوم هست پایه ی موها را بالا برده یا با دوبار شامپو شیمیایی و یا یک بارش و اکسیدان دوازده مو را روشن نمود بعد که به پایه ی زرد رسید رنگ  نسکافه ای های زیبایی دارد با یه مقدار واریاسیون بنفش و اکسیدان ترکیب و روی مو زد.

چگونه موها را دکلره کنیم که نسوزد؟

برای اینکه موهایتان در اثر دکلره نسوزد به جای استفاده از اکسیدان 12% ، از اکسیدان با ولوم پایین تر استفاده کنیم. برای دکلره کردن موهای نرم و نازک از اکسیدان 6% و پودر دکلره سفید برای شروع کار استفاده کنیم. سپس زمانی که موها به پایه 7 یا رنگ زرد رسیدند، از اکسیدان آنتی قرمز به همراه پودر دکلره به کار ببریم.

برای آموزش و خدمات تخصصی رنگ مو در تهران با مرکز ما تماس بگیرید.

یک دیدگاه در “به پایه رساندن رنگ مو بدون دکلره”

  1. سلام وقت بخیر دوتا سوال داشتم
    مویی که چند بار رنگ شرابی و ماهگونی روش بوده و الان دوماه از آخرین رنگ میگذره و تقریبا اون قرمزی از بین رفته و تقریبا قهوه ای با تن قرمز مونده رو چطور میشه به پایه روشن رسوند و رنگ نسکافه ای با زیتونی گذاشت؟
    سوال دیگه اینکه مویی که دکلره داره و ریشه هاش درومده و فر داره رو چطور میشه بدون استفاده از دکلره که به مو آسیب جدی میزنه به پایه روشن رسوند و رنگ قبل رو تمدید کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.