به پایه رساندن رنگ مو بدون دکلره

به پایه رساندن رنگ مو بدون دکلره یکی از دغدغه های کسانی هستند که دوست ندارند در رنگ کردن موهایشان از دکلره استفاده کنند چون دکلره اشتباهی توسط افراد نابلد که متخصص رنگ و مش نیستند باعث آسیب رساندن به موها میشود.

به پایه رساندن مو با رنگ چگونه است؟

مویی که چند بار رنگ شرابی و ماهگونی روش بوده و الان دوماه از آخرین رنگ میگذره و تقریبا اون قرمزی از بین رفته و تقریبا قهوه ای با تن قرمز مونده رو چطور میشه به پایه روشن رسوند و رنگ نسکافه ای با زیتونی گذاشت؟
سوال دیگه اینکه مویی که دکلره داره و ریشه هاش دراومده و فر دارد رو چطور میشود بدون استفاده از دکلره که به مو آسیب جدی میزند را به پایه روشن رساند و رنگ قبل رو تمدید کرد؟

موهای فر شده را چطور میتوان رنگ روشن کرد؟

موهایی که فر شده و ریشه هاش دراومده پس قطعا مواد فر روی موی رشد کرده نخورده و راحت میتوان از دکلره استفاده کرد.ولی اگر منظورتون این هست که موهای فر شده را چطور میتوان روشن کرد باید بگم این مو درطی یک هفته با دو الی سه بار مراحل راحت به پایه ی روشن رسوند.

در مرحله ی اول موها رو با ؟؟؟؟ صفر و اکسیدان و درصورت مقاوم بودن مو با اکسیدان بالاتری به صورت ریشه و ساقه جدا روشن میکنیم و بهتره ایتالیایی یا المانی باشه چون سه صفرهای ایرانی کیفت انچنانی ندارند. و سه الی چهار درجه مو روشن میشود.

بعد از گذشت دوروز از سری دوازده ها که تناژ دار هستند استفاده کنید که این هم مو را دودرجه روشن میکنه و بعد از گذشت سه روز و یا حتی یک هفته دوباره از روشن ترین رنگی که مدنظرتون هست روی مو استفاده کنید.چون بعضی از موها که با این روش روشن میشوند حتما باید در روزهای اینده ونه در طی یک روز کار رنگ انجام شود وبه هیچ عنوان مو آسیب نمیبیند .

آموزش رنگ کردن ریشه مو در تهران

به پایه رساندن رنگ ریشه مو

در ادامه ، البته اگر ریشه ی موها سه الی چهار سانت رشد کرده باشه با استفاده از ؟؟؟ صفر و در نهایت روشن ترین رنگ های سری هزارها مو رو میتوان با اکسیدان ها روشن نمود چون کف سر حرارت بالایی داره و موها با این تکنیک بلافاصله روشن میشند. .

به پایه رساندن موهای شرابی و ماهگونی

برای موی شرابی و ماهاگونی …..چون جنس موها باهم متفاوت هست عمل یک شامپو شیمیایی و یا ریموور کردن مو ضروری است و نکته ی دیگر رنگ نسکافه ای و زیتونی هرکدام تم رنگی خاص داره و میتونید از سری های خاکستری و یا سری دودی و یا ترکیب هردو به مقدار مساوی رنگ زیتونی رو به وجود بیارید.

و اگر رنگ مد نظر شما نسکافه ای هست پیشنهاد میدم تا جایی که موها مقاوم هست پایه ی موها را بالا برده یا با دوبار شامپو شیمیایی و یا یک بارش و اکسیدان دوازده مو را روشن نمود بعد که به پایه ی زرد رسید رنگ  نسکافه ای های زیبایی دارد با یه مقدار واریاسیون بنفش و اکسیدان ترکیب و روی مو زد.

چگونه موها را دکلره کنیم که نسوزد؟

برای اینکه موهایتان در اثر دکلره نسوزد به جای استفاده از اکسیدان 12% ، از اکسیدان با ولوم پایین تر استفاده کنیم. برای دکلره کردن موهای نرم و نازک از اکسیدان 6% و پودر دکلره سفید برای شروع کار استفاده کنیم. سپس زمانی که موها به پایه 7 یا رنگ زرد رسیدند، از اکسیدان آنتی قرمز به همراه پودر دکلره به کار ببریم.

برای آموزش و خدمات تخصصی رنگ مو در تهران با مرکز ما تماس بگیرید.

طریقه ی حمام رنگ مو

حمام رنگ مو چیست و طریقه انجام آن چگونه است؟

اگر به تازگی موهای خود را رنگ کرده اید و از کیفیت رنگ آن راضی نیستید. اگر موهایتان بعد از رنگ مو کم رنگ شده است و میخواهید موهایتان پررنگ شود. اگر بعد از رنگ موهایتان ، در مدت زمان کوتاهی، رنگ موهایتان به تناژ زرد یا نارنجی متمایل شده است. در این موارد بهتر است بدانید که این اتفاقات رایج و معمولی است که پس از رنگ کردن موها رخ می‌دهد. حمام رنگ میتواند این مشکلات را حل کند. با تکنیک گرفتن رفله های مزاحم رنگ مو میتوانید این مشکل را به راحتی حل کنید.

رنگ کردن مو یک حرفه تخصصی میباشد که فوت و فن و تکنیک های مخصوص خود را دارد و بهتر است برای آموزش به بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران مراجعه نمایید.

آموزش های بیشتر تکنیک های رنگ و مش را از صفحه اول لینک زیر دنبال کنید:

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

کاربرد حمام رنگ

تکنیک حمام رنگ مو که به گرفتن رفله های مزاحم رنگ مو هم اطلاق میشود.

حمام رنگ مو در حرفه رنگ و مش مو، در سه مورد کاربرد دارد که این دو مورد عبارتند از:

1- حمام رنگ مو از بین بردن رفله های مزاحم و اضافه از روی موهای دکلره و یا رنگ شده با به کارگیری رنگ‌های خنثی کننده

2- افزایش یا کاهش شدت رنگ مو در موهای رنگ شده

3- بعد از ریمور کردن ودکلره کردن تناژ زردی و تناژ نارنجی را با حمام رنگ خنثی میکنیم.

طریقه ی حمام رنگ مو

حمام رنگ مو به اینصورت هست که بعد از اخرین باری که موی مشتری رنگ میشود تا سه روز موها را نباید بشوید بعد از سه روز با موی کاملا تمیز و شامپو شده میاند سالن و از همون ترکیب هایی که سه روز پیش استفاده کردیم یک قاشق غذا خوری با اکسیدان کم و مقداری زیاد اب ترکیب و روی مو میزنیم و ده الی یک ربع مکث و سپس شسته.این کار باعث دوام و ثبات رنگ مو میشود.

کاربرد تکنیک حمام رنگ

متخصص رنگ مو در تکنیک حمام رنگ مو از رنگ های اصلی به همراه واریاسیون، شامپو و اکسیدان استفاده میکند. در صورتی که در دوره های تخصصی ما در بهترین آموزشگاه رنگ و مش تهران شرکت کرده باشید تمام تکنیک های دوره رنگ و مش به همراه فوت و فن ها و نکات تخصصی به شما توضیح داده خواهد شد. اگر رنگ اصلی و واریاسیون را به درستی انتخاب شود، میتوان رنگ موی قبلی را تا چند پایه تیره تر یا روشن تر کرد. همچنین با کمک این تکنیک میتوان، رفله های زرد و نارنجی مو را نیز گرفت.

گرفتن زردی موی دکلره شده

براینکه زردی یک موی دکلره شده روازبین ببریم چه ترکیبی پیشنهاد میدید؟

از رنگهای بنفش داخل رنگساژتون استفاده کنید

ساده ترین ترفند برای از بین بردن زردی مو

از بین بردن رفله نارنجی مو با واریاسیون

🌺یکی از روش ها برای از بین بردن تناژ موها کمک گرفتن از واریاسیون ها می باشد.
🌼واریاسیون نقره‌ای و یا بنفش ، ضد زردی است و برای گرفتن زردی مو مناسب است.

🌸 واریاسیون آبی و خاکستری ضد نارنجی بوده و رنگ نارنجی را خنثی می‌کند.
🌺برای از بین بردن تناژ قرمزی و طلایی از رنگ هایی با تن سبز استفاده کنید.
🌼برای از بین بردن تناژ نارنجی و طلایی از رنگ هایی با تن آبی یا خاکستری استفاده کنید.

آموزش های بیشتر را از لینک صفحه لینک سایت تخصصی رنگ و مش دنبال کنید:

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

آیا در منزل میتوان از تکنیک حمام رنگ استفاده کرد؟

تکنیک حمام رنگ مو را آرایشگران حرفه ای و متخصص کاربر مواد میتواند انجام دهد .کسانی که دوره رنگ و مش حرفه ای را آموزش دیده اند و به تکنیک و نکات و فنون رنگ و مش مسلط هستند. برای گرفتن نتیجه بهتر به همون رنگ کار مو مراجعه کنید.

نکات مهم در مورد دکلره مو

دکلره مو در آرایشگری زنانه  یک مبحث شیرین و حرفه ای است پر از نکات مهم و ضروری به همین خاطر سازمان فنی و حرفه ای رشته ای جداگانه برای دکلراسیون مو ایجاد کرده که در آموزشگاه های تخصی آرایشگری این حرفه تدریس میشود. اگر آرایشگری مدرک دکلراسیون مو فنی حرفه ای را در کلسکیون مدارک آرایشگاه داشته باشد بدانید که این دوره را گذرانده است.

اگر میخواهید دوره تخصصی دکلراسیون را یاد بگیرید در بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران ثبت نام کنید و با اتمام دوره مدرک فنی حرفه ای خود را دریافت کنید.

دکلراسیون مو

دکلره مو یک حرفه ای تخصصی است و آرایشگر باید سابقه روشنی در این زمینه داشته باشد تا موها را بدون آسیب دیدگی یا سوختگی تحویل مشتری دهد. بیشتر آرایشگران بدون گذراندن دوره دکلره مو، موهای مراجعه کنندگان را دکلره میکنند و اکثر مواقع دیده شده که باعث سوختن موی مشتری میشوند.

دکلره مو چیست؟

دکلره مو یا دکلراسیون به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو یا به اصطلاح دیگر خارج کردن پیگمنت ها یا رنگ دانه های مو از موی طبیعی یا رنگ شده .

مبحث دکلره مبحث طولانی هست. ولی قبل مبحث دکلره مو باید نکته هایی را در باره موادی که در رابطه با این کار استفاده میشود را باید دانست و اطلاعات داشت.

نکات مهم در مورد دکلره مو

آیا دکلره کردن مو فقط به پودر دکلره تمام میشود؟

در رابطه کار با دکلره با مو ما توجه مان فقط به پودر و اکسیدان منحرف میشود در صورتی که در علم امروزی در کنارش مواد های دیگه ای هم استفاده میشود.

اگر فقط در رابطه پودر بخوایم صحبت کنم فقط میتونیم یک جلسه چند ساعته داشته باشیم. در حالی که پودر یکی از ابزار مهم و کاربردی رنگ مو است که کامل کننده دکلره هست ولی تمام کننده این کار نیست چرا که پودر در کنار اکسیدان میتواند کاربرد داشته باشد.

در مورد پودر میشه توضیحاتی داد از قبیل ایرانی و خارجی بودنش وتفاوتی که میتواند آنها را از هم جدا کند.

چیزی که بین آرایشگران جا افتاده این هست که پودری را تهیه میکنیم با قیمت مناسب برایشان تمام شود واینکه بتواند پایه بالا داشته باشند که البته حق دارند.

الان تکنیک ها ونکان هایی اومده که میشه تا حدودی این خاصه را اجرا کرد ولی…‌..

نکات مهم در مورد پودر دکلره

پودر دکلره خوب ، بهترین پودر دکلره

فعلا من فقط مبحث پودر میزارم. گفتم توی بازار ما پودرهای زیادی داریم با قیمت های متغیر واین قیمت ها بخاطر موادی که در محصول بکار رفته است متفاوت است.

محصولات خوب دکلره اکثرا خارجی هستند ونکته ای که باید بدونید اینکه چیزی که باعث روند کار در دکلره میشود آمونیاک هست ولی میزان لونه در محصولات فرق میکند.

در محصولاتی که امونیاک بیشتری دارند روند کاری شما را بالا میبره ولی در ازای این کار احتمال صدمه زدن به موی شما را هم بیشتر میکند.

پس لطفا سعی کنید با این نوع پودرها که استفاده میکنید میزان درصد ولوم اکسیدان تان را پایین بیارد که بالانس شوند.

رتبه بندی پودر های دکلره

پودر ها بنا به ارزش به سه دسته تقسیم شدند اگر بنا به رتبه بندی باشد

  • پودرهایی که حاوی مواد تیتانیوم هستند که بهترین و بی آسیب ترین پودرها هستند.
  • پودرهایی که حاوی مواد سلیکا هستند که میشه گفت پودرهای متوسط.
  • پودر های دکلره ایرانی که دارای کلر و سدیم هست که جایی که میزان ومقدار آن زیاد باشد یعنی مقدار زیاد امونیاک که روند دکلره را زیاد وتخریب مو را نیز زیاد میکند.

برای آموزش تخصصی دکلراسیون مو به صورت تخصصی و همراه با مدرک سازمان فنی و حرفه ای به آموزشگاه آرایشگری تخصصی در سایت آموزشگاه آرایشگری amoozesh-arayshgari.ir    مراجعه نمایید .

نحوه دکلره کردن کامل موی سر

مرکز دکلره مو ، دلره حرفه ای مو ، متخصص دکلره مو ، دکلره کامل مو ، دکلره مو با اکسیدان

برای دکلره کامل مو های سر مانند نحوه ی رنگ کردن مو عمل می کنیم با این تفاوت که به غیر از موهای کوتاه مانند کرنلی ، برای ساقه ی مو از اکسیدان ۹% و برای ریشه ی مو از اکسیدان ۶% استفاده می کنیم . بعد از عمل دکلره ی کامل رنساژ نمی کنیم بلکه مو را رنگ می کنیم. ویتامینه مو بعد از عمل دکلره هرگز فراموش نشود.